Kort Nieuws

Nieuws van Stichting Historisch Oudorp
U kunt weer aansluiten bij een van de historische wandelingen
die de Stichting Historisch Oudorp organiseert.
De wandelingen vinden plaats op zaterdag 13 september en zaterdag 11 oktober aanstaande.
We starten om 10:00 uur bij Wijnhuis Oudorp en rond 12:00 uur eindigen we met een Oudorper kruidenbitterje bij het wijnhuis.
U kunt u opgeven bij info@historischoudorp.nl
*****
Tevens willen we u op de hoogte brengen van een historische lezing die molenaar Tom Kreuning houdt op zaterdag 8 november aanstaande. Het onderwerp is:
‘De molens rond Oudorp’.
Deze lezing vindt plaats in De Oever en begint om 19:30 uur.
Van harte aanbevolen!

Roeier arzv cuup kuilboer pakt vijfde plek op wk
De 17-jarige Alkmaarse roeier Cuup Kuilboer heeft zondagochtend 10 augustus een indrukwekkende prestatie geleverd op het Wereldkampioenschap U19 in Litouwen. Samen met ploeggenoot Willem van den Eerenbeemt (van Willem III uit Amsterdam ) eindigde hij in de dubbeltwee als vijfde van de wereld.
In de zinderende A-finale roeiden de Nederlanders met een moordend tempo van 38 slagen per minuut naar een plek in de mondiale top. De winst ging naar Ierland, maar in Oudorp overheerst trots.
Bij Cuups club ARZV werd de race live gevolgd in een volle kantine. Na de finish klonk luid applaus voor de jonge roeier. “Een wereldprestatie van een Alkmaarse jongen,” aldus de vereniging.