Vrijwilligershulp aan huis
WonenPlus vrijwilligers staan klaar voor mensen die zelfstandig wonen maar daarbij wel wat hulp kunnen gebruiken. Zij die (chronisch) fysiek of psychisch beperkt zijn. Zowel voor ouderen als voor jongeren. Om welke hulpvragen gaat het? Denk aan klusjes in huis. Vervoer en begeleiding naar het ziekenhuis. De tuin die gedaan moet worden. Incidentele of structurele hulp bij de administratie of bij de boodschappen. De belastingaangifte. Digitale hulp bij tablet of smartphone. Computerondersteuning. Uitstapjes of een activiteit. Kortom, de hulpvragen zijn divers. Heeft u een hulpvraag? Stel hem gerust!
Wij verbinden vrijwilligers aan deze hulpvragen. Met uw WonenPlus abonnement (voor €2,50 of € 5,00 per maand) kunt u met een hulpvraag terecht bij ons servicepunt van maandag tot en met vrijdag van 9:30 tot 12:30 uur. Wij denken met u mee en gaan kijken of we iemand kunnen koppelen om u te helpen.
Samen maken we de wijken en het wonen in Alkmaar prettig en leefbaar. Omkijken naar elkaar. Wil je ook iets betekenen voor een ander? Als vrijwilliger van WonenPlus kom je bij verschillende mensen thuis. Je maakt de afspraak aan de hand van je eigen agenda. Vrijwilligerswerk in je eigen buurt of wijk of als het je niet uitmaakt door heel Alkmaar. Je bepaalt zelf hoe vaak en wanneer aan de hand van je eigen agenda.
Bel voor informatie of inschrijving met WonenPlus Alkmaar (072) 5122711 of mail naar info@wonenplusalkmaar.nl Kijk op www.wonenplus-alkmaar.nl

