Activiteiten in De Wachter

Activiteiten in De Wachter

Stichting Het Schermereiland timmert aan de weg om buurthuis De Wachter hét sociale middelpunt te laten zijn voor alle bewoners: als bewoner kun je er niet meer omheen, het is een vanzelfsprekende en bekende plek van én voor de buurt. commerciële partijen en particulieren.

Bezoek de website
Cursussen & Workshops
Diverse activiteiten
Gezondheid
Hobby
Jeugd
Ouderen
Sociale ondersteuning
Sport & Bewegen
Zang en Dans

Activiteiten in De Wachter

Stichting Het Schermereiland timmert aan de weg om buurthuis De Wachter hét sociale middelpunt te laten zijn voor alle bewoners: als bewoner kun je er niet meer omheen, het is een vanzelfsprekende en bekende plek van én voor de buurt. commerciële partijen en particulieren.

Bezoek de website

Verslag Paasbingo


Pasen is niet compleet zonder de Paasbingo. Enthousiaste vrijwilligers gingen op zoek naar de leukste prijzen. Veel bezoekers streden samen voor de winst, wat zorgde voor extra gezelligheid. Dit jaar waren er bovendien heerlijke hapjes inbegrepen bij de toegangsprijs. Dick riep de getallen op zijn kenmerkende manier om, wat goed aansloeg bij het publiek. De dames verzorgden nauwkeurig de loten en bingokaarten, een secuur en pittig klusje. Iedereen kon terecht aan de bar voor een drankje of snack, terwijl het keukenteam de hele avond door iedereen van lekkers voorzag. De organisatie verliep vlekkeloos; samen draait de groep deze bingo’s alsof ze nooit anders hebben gedaan.

Waardering is dan ook zeker op z’n plaats. De bezoekers werden beloond met typische Paasprijzen zoals konijnen, hazen en voorjaarsbloemen.

Op zaterdag 20 juni vindt er een speciale Bingo plaats. Het thema blijft nog even geheim, maar u ontvangt binnenkort een flyer in de bus of leest het nieuws op de website.

Koffie met een goed gesprek


Tijdens de UP! Groepsgesprekken hebben we het onder andere over thema’s als ouder worden, dankbaarheid en familie. Een luisterend oor biedt herkenning, inspiratie en een goed humeur vertelden eerdere deelnemers. Het is gewoon gezellig om bij elkaar te komen en over het leven te praten!

Er is een getrainde gespreksbegeleider aanwezig en het gesprek duurt ongeveer anderhalf uur. Er is koffie en iets lekkers en deelname is gratis. U bent van harte welkom.

U kunt aanschuiven bij deze groepsgesprekken op: 6 mei 2026 om 10.30 uur: thema, Toen & nu 3 juni 2026 om 10.30 uur: thema, Balanceren in het leven

Locatie: buurthuis de Wachter, Oudorperdijkje 65, Alkmaar Informatie en aanmelden: 072-5125595, scw@buurthuisdewachter.nl Spontaan langskomen mag ook!

Foto: Marije Kuiper

Kinderdisco Koning en princes,

Disco in koning- en prinsessenstijl! Kom verkleed en doe mee aan stopdans, kringdans en maak kans op een prijs voor de mooiste outfit.

Voor kinderen van 6 tot 11 jaar. Wanneer: 24 april 2025 van 19.30-20.30 uur Kosten: €2,50 inclusief limonade en chips.